פיראטים שמנים ולא מגולחים מעדיפים מקינטוש

הקמפיין החדש של מיקרוסופט נגד פיראטיות דגדג את רפלקס הסקרינשוטים שלי כמו שלא דגדגו אותו מעולם.

אם תהיתם איך נראה פיראט תוכנה, תדעו שלא מדובר באדם רגיל כמוני או כמוכם. אלו פושעים חסרי חוט שדרה מוסרי, שחיים בשולי החברה ולא הולכים בתלם הנורמאטיבי בו כולנו צועדים. מובן, אם כך, שהם מתנערים גם מהמוסכמות המקובלות אודות הופעה חיצונית אסטתית והיגיינה אישית בסיסית. כך נראה פיראט שנתפס על ידי יחידת העילית של ה-BSA רק לפני מספר ימים. עיניו הוסתרו כדי למנוע את זיהויו, למרות שקלושים ממילא הסיכויים שחלאת אדם זה אי פעם העיז לשרבב את ראשו מבעד לפתחי הביובים בהם הוא שורץ ולהראות את פניו בחוגים בהם נעים אזרחים הגונים ופרודוקטיביים כמו הקוראים של בלוג זה.

לחצתי על הלינק כדי לגלות מי נמצא "ברשימה" של מיקרוסופט, וגיליתי עוד פרט מפתיע שמעולם לא הייתי מנחש. לא די לו, לאותו פיראט תוכנה בלתי מקולח, שהוא חותר תחת מודל הרישיונות של מיקרוסופט ומערער את יציבותה הכלכלית, הוא לא מתאפק ואפילו יוצא נגד פלטפורמת המחשוב הפופולארית של התאגיד חסר האונים. כן כן, רבותי וגבירותי, פיראט התוכנה שלנו משתמש ב-iBook!

עכשיו הכל ברור. פיראטיות התוכנה שמאיימת על סלע קיומה של מיקרוסופט ועל כל התרבות הקפיטליסטית האמיצה אותה היא מייצגת היא בעצם קנוניה של הקומוניסטים חולי הרוח מקופרטינו. האדום הבוהק הוחלף בלבן מט, אבל האתוס הליברל-סוציאליסטי לא השתנה. גורו לכם, מקינטושאים באשר אתם. כולנו חשודים!

יום ראשון, 4 ביוני, 2006. מילות מפתח: .

5 תגובות בנושא “פיראטים שמנים ולא מגולחים מעדיפים מקינטוש

  1. Woland

    חכה, חכה. הם עוד לא דיברו על לינוקס.
    לא שאני חובב גדול של עקרונות עסקיים של Apple, אבל הם לפחות מבינים על חשיבות היחס ללקוחות, ויש להם "קצת" יותר דמיון ומקוריות.

  2. grebulon

    אני מקווה שהפיראטים לא ינצלו את הפרצות ב-wordpress 2.0.2 העברי הלא מעודכן שלי…

    ל-Woland, אפל מבינים את חשיבות היחס ללקוחות? בחיאת – iPod

סגור לתגובות.