כרטיסי ביקור עם תמונות מפליקר

ב-MOO אוהבים להדפיס, ובמיוחד אוהבים להדפיס כרטיסי ביקור קטנים עם תמונות מפליקר. הזמנתי לפני כ-10 ימים חבילה של 100 כרטיסים ב-20 דולר, ואתמול הם הגיעו בדואר – המעטפה קצת שמנה אבל הדוור הביא אותה עד הבית.

moo-minicards1.jpg

אפשר לבחור עד 100 תמונות שונות, ויש ממשק נוח לחיתוך וסיבוב הקטע שיודפס (ממדי הכרטיס מוזרים – הוא נמוך וארוך, בערך חצי מהגובה של תמונה ממוצעת). מאחורה אפשר להדפיס איזה פרטים שרוצים, ואפשר גם לשים שם את התמונה מהאוואטר ואת הלוגו של פליקר. חשבתי במקור ללכת על מראה מינימליסטי אבל אחרי ההדפסה זה נראה קצת ריק – במשלוח הבא אני אבקש לשים גם תמונה וגם לוגו.

עד ה-15 באוקטובר הם עושים משלוחים בחינם, אפילו לישראל, אז אם זה מעניין אותכם רצוי למהר.

עוד תמונות בפליקר שלי

האתר של MOO

יום שלישי, 10 באוקטובר, 2006. מילות מפתח: .

6 תגובות בנושא “כרטיסי ביקור עם תמונות מפליקר

  1. יהונתן

    תקשיב,
    קיבלתי מהם אתמול מייל שאומר ש"משום מה הכרטיסים לא יצאו" והם לא מצליחים לשחזר את זה, אז הם מזכים אותי בסכום הרכישה לרכישה הבאה, רק שבעצם כעת אם אני רוצה להזמין אני צריך גם להזמין דמי משלוח (עוד 25 דולרים) כיוון שנגמר המבצע. אני הזמנתי 500 כרטיסים (5X100) במאה דולר, אבל המשלוח אמור לייקר את זה בצורה משמעותית.

    אני לא יודע אם זה קרה לעוד מישהו או לאו, אבל אשמח לשמוע אם כן. אני שוקל לפנות לחברת האשראי לבטל – אלא אם מישהו יכול לאמת את זה שאני היחיד שזה קרה לו וזה לא משהו מכוון.

סגור לתגובות.