7 תגובות בנושא “ניסוי – מודעות של AllJobs

 1. פופאי

  רוצה לפרט יותר לבעלי האתרים שבנינו?
  איפה נרשמים לקבלת הקוד למערכת?
  היכן נמצא המידע לבעלי אתרים?

 2. פופאי

  לא הבנת.
  הקוד הזה הגיע מהיכן שהוא.
  הוא לא נפל מהירח.
  אתה בטח שותף של alljobs.
  הם מתגמלים אותך כספית על זה.

  אני רוצה לדעת איפה נרשמת למערכת ב alljobs?
  הם פנו אליך?
  זה ביטא סגור?

  אני גם רוצה לשלב את זה באתרים שלי.
  תודה.

 3. אראלי

  גילוי נאות- אני מחפש עבודה (לקיץ. אני חוזר לארץ בסוף החודש).
  ניסיתי לשלוח חיים דרך Alljobs לא מזמן. אחרי כמה עמודים, חצי הרשמה לאתר, הגעת למסך התשלום והבנתי שהם רוצים כסף. סורי, אני לא מוכן לשלם בשביל לשלוח קורות חיים. יש דרכים אחרות. ואין להם מה לעשות בנידון. מה גם שהם שולחים ספאם. (לא במשמעות הקלאסית, אלא סתם, שמים לינק בסוף ההודעה, שמוביל לדף שלא באמת מסיר את הכתובת שלי מהאתר שלהם, כי אני ממשיך לקבל דואר [אני בעצם כבר לא, כי הוא מוגדר ספאם מאז] מהם. כמו כן, הreply-to שהם שמים גם במקרה, הפלא-ופלא, שולח את התגובות שלהם לכתובת דואר שלא-קיימת alljobs@alljob.co.il).
  עכשיו ברור לי איך הם יכולים לשלם לרן. אם כל לקוח מצטרף לתוכנית שכזאת (כמו קופידון ודומיהם) של כמה עשרות שקלים בחודש (39), אז זה מספיק כדי לממן תשלום עפ"י הפניה.

  פופאי. ענית לעצמך. בנתיים שים מודעות של גוגל. גם כן, תשלום עבור הפניה. יש מלא כאלה, אולי אפילו של אתרי דרושים מעצבנים.

 4. אראלי

  @רן יניב – אוקי אני מבין את העניין. אולי בפרסומת אצלך מופיעות רק מודעות ששליחת קורות החיים אליהן היא בחינם, אבל אם תלחץ על "למשרות אינטרנט נוספות" תגלה שיש בדף כ-1500 משרות. שלוש הראשונות צבועות בכתום, ומסומנות באיקון AllJobsFree. היתר, בתשלום.
  אפשר אומנם לחפש משרות רק עפ"י הקריטריון של משרות-שלא-עולה-כסף-לשלוח-קורות-חיים-אליהן, אבל אז איפה היתרון (בשבילי, הצרכן, לא בשבילך בעל האתר:)) לעומת אתרי דרושים אחרים? Alljobs טוענים שהם שונים מכולם בדיוק בגלל שהם אומרים שיש אצלם את כלל המשרות המתפרסמות אצל כולם.

סגור לתגובות.