חמש הזמנות לחבילות אחסון ארוכות-טווח בדרימהוסט

קיבלתי היום חמש הזמנות מיוחדות מדרימהוסט שמקנות את ההטבות הבאות:

 • פי ארבע יותר שטח אחסון ורוחב פס – כלומר, 2TB לאחסון במקום 500GB ורוחב פס של 20TB במקום 5TB.
 • בנוסף להנחה הרגילה על תשלום לחמש שנים מראש, הנחה נוספת של 150$ – כלומר, 267$ במקום 417$, או 4.5$ בחודש.
 • בנוסף להנחה הרגילה על תשלום לעשר שנים מראש, הנחה נוספת של 200$ – כלומר, 514$ במקום 714$, או 4.2$ בחודש.

אלו הקופונים, צריך להזין אותם בשדה Promo code במהלך ההרשמה:

(חמשת ההזמנות הראשונות כבר חולקו – קחו את ההזמנות החדשות בעמוד הקופונים להנחה בדרימהוסט)

פרטים נוספים אחרי הקישור.

בהתחשב במצב הדולר, עכשיו זה זמן מצוין לרכוש את החבילה לחמש שנים – בערך 900 ש"ח לפי השער בעת הפרסום, או 180 ש"ח לשנה, או 15 ש"ח לחודש. יחד עם שטח אחסון ורוחב פס גדולים פי ארבע, מדובר לדעתי בהצעה משתלמת במיוחד.

לחלופין, אפשר תמיד להשתמש בקופון RANH50 להנחה של עד 50$ גם על חבילות לטווח קצר יותר.

אני מקבל עמלה של 97$ על כל אחת מההזמנות – העמלה המלאה של תוכנית הקופונים של דרימהוסט. עם הקופון RANH50, אני מעביר 50$ מתוך העמלה הזו אליכם. עם ההזמנות המיוחדות אני לא יכול להעביר את העמלה, אבל ההטבות משתלמות יותר בכל מקרה.

למידע נוסף על דרימהוסט ועל תוכנית הקופונים.

17 תגובות בנושא “חמש הזמנות לחבילות אחסון ארוכות-טווח בדרימהוסט

 1. עירא

  וואו… אילו רק היה לי מה לעשות עם חשבון כזה מלבד הבלוג הצנוע שלי :-)

  מסיבות שונות אבל, השרת שלי ($60 לחודש) ימשיך כנראה לשבת בארון בפתח תקווה ולשרת אותי, אבל זה נשמע כמו דיל מעולה. אני מקווה שיקחו אותו פרויקטים ראויים של תוכנה חופשית.

 2. עירא

  גם 012 ואינטרנט גנב באותו חור לא קיים, רק ברק ונטוויז'ן בחוץ. מסתבר שחצי מהאינטרנט הישראלי זה פיקציה…

  זה לא רק הבלוג שלי, זה עוד כמה אתרים פרטיים, זה שירותי דואר, וזה אתר אחד ענק http://d-spot.co.il שמממן את האירוח. לא בדקנו באמת מעולם אם דרימהוסט היו מוכנים לתמוך בכל דרישות התוכנה שלנו שם, כולל ריבוי יוזרים בSSH ושאר דברים. אולי צריך לבדוק את הענין.

 3. רן יניב הרטשטיין

  קשה לי להאמין שהם יוכלו להתחרות בפתח תקווה במהירות מישראל (דיספוט עולה לי ממש מהר), אבל הם תומכים פחות או יותר בהכל, כולל ריבוי יוזרים ב-ssh כפי שציינת. אשמח לענות על שאלות נוספות, וגם הם יוכלו להגיד לך דבר או שניים:

  https://dreamhost.com/contact.cgi

 4. ניצן

  מדהים המחיר הזה, אני משלם 6.5$ בחודש אצל גודאדי ומקבל 150 ג'יגה (כמה זה, 5%?) ונפח תעבורה חודשי של 1500 גיגה.
  2 שאלות:
  1. האם אפשר להפנות אצלהם דומיין לתת תיקיה?
  2. אתה בעצם עושה עלינו כסף? (וזו לא שאלה רעה הכוונה היא האם אתה מקבל צ'ק או שאלו סכומים שנצברים כבונוס עבור תשלומים עתידיים שלך?)

  אני חושב שהדבר שאני הכי חושש ממנו זה כל נושא המעבר שרתים, אבל האיכסון שלי אצל גודאודי מסתיים באוגוסט ואני כבר לא הכי מרוצה מהם, אשמח לקופון (ותמיכה)

 5. רן יניב הרטשטיין

  אני מקבל עמלה – גם במקרה הזה, וגם במקרה של הקופון RANH50 והקופונים האחרים. אני מקבל צ'ק בסוף כל חודש.

  אתה מנהל את כל התיקיה שלך (~/אתה) בעצמך. אפשר להפנות דומיין לאן שרוצים, אתה מגדיר בדיוק איפה נמצאים הקבצים של כל דומיין בלי שום תלות בדומיינים אחרים. אתה יכול גם לגשת לכל הקבצים – גישה ישירה לתיקיות הדואר, תיקיות הלוגים ותיקיות הגיבוי, ואפשר להתקין מה שרוצים ולערוך את כל קובצי ההגדרות של הכל.

  פחות או יותר זהה לעבודה באובונטו או דביאן, רק שאין לך root או sudo.

 6. עירא

  אם אין רוט או סודו, איך ילך אדם לשפצר את הגדרות המייסיקוול או אפאצ'י כדי לשפר ביצועים? צריך לסמוך על האופטימיזציות שלהם בעיניים עצומות? בעיה עם אתרים דינמיים כבדים, נראה לי :-(

 7. רן יניב הרטשטיין

  חבילות אחסון משותף אינן תחרותיות בכל הנוגע לביצועים, אבל יש לי הרגשה שיש לי, לך, ולדרימהוסט הגדרות שונות לגבי כבדות של אתרים.

  בכל אופן, נראה ש-60$ שלך מפעילים הרבה יותר מאשר בלוג צנוע.

 8. עירא

  אכן, ואם תראה כמה יותר מהר הבלוג שלך עולה לעומת שלי ושל חנית כאן על השרת הזה, אני לא בטוח למי יש את העסקה הטובה יותר :-)

  על כל פנים הבנתי נכון? המגבלה היא לא על דומיינים או תיבות דואר או אפילו משתמשים, אלא רק מקום בדיסק ורוחב פס? זה קונספט מעניין…

 9. גבי

  היי רן,
  נשמע שווה. הבלוג שלי ("בלשנות אונליין") מאוחסן כרגע אצל asmallorange.com, שבסה"כ אני מאד מרוצה מהם, אבל חבילת ה-tiny הזולה שלהם כבר קטנה עלי, והחבילות הבאות בתור כבר פחות משתלמות. אז אני מגיש באופן רשמי את מועמדותי לקופון ;)

  אגב, יש לך מושג אם יש ל-DreamHost גם תמיכה ב-python?

 10. גבי

  מעולה. ועוד שאלה: אני קצת חושש להתחייב לתקופה ארוכה (בעיה ידועה אצל גברים, לא?); כמה זמן אתה כבר לקוח שלהם? האם נתקלת באיזשהן בעיות בשירות שלהם בזמן הזה?

 11. רן יניב הרטשטיין

  אני לקוח שלהם כבר מספר שנים – בשנה הראשונה היה דאונטיים של כמה שעות ולפני מספר חודשים היה דאונטיים משמעותי יותר שנמשך כמעט יום. זה בנוגע לשרתי הרשת (אפאצ'י ומייסקוול). שרתי הדואר שלהם סבלו קצת יותר, בערך ארבע הפסקות שירות של יותר מכמה דקות בכל הזמן הזה.

  לדעתי, רמת שירות כזאת נחשבת לטובה מאוד עבור אחסון משותף – לא שמעתי דברים טובים יותר על אף אחת מספקיות השירות המשותפות הגדולות האחרות.

 12. פינגבאק: בלוג וורדפרס עצמאי מ-א' ועד ת' » בלוגיקה

סגור לתגובות.