פרוייקט "מרכיבים" של דפנה טלמון

דפנה טלמון היא חברה טובה שלי, ובמשך יותר משנה היא עובדת על פרוייקט "מרכיבים" – במסגרתו היא מצלמת אנשים שמודדים את משקפי הקרן העבים שלה. כרגע היא עובדת על תערוכה ומחפשת תומכים ונותני חסויות, וכל אחד יכול לעזור – 50 תורמים שיגייסו כל אחד אלף ש"ח ישלימו את החסר ויאפשרו את קיום התערוכה.

אפשר ליצור קשר עם דפנה בכתובת dafna@markivim.com או בטלפון 052-3450909.

דפנה טלמון:

פרויקט "מרכיבים" התחיל לפני יותר משנה ברכישה אקראית של זוג משקפי ראיה גדולים במיוחד. המשקפיים עוררו עניין, וכשאנשים התחילו לבקש למדוד אותם, התחלתי לצלם ומאז לא הפסקתי. כעת כולל הפרויקט למעלה מ-700 מצולמים, ביניהם: רופוס ויינרייט, לורי אנדרסון, אביב גפן, ניר הוד, השר גדעון סער, השר אבישי ברוורמן, ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, ח"כ דוב חנין, יאיר לפיד, אורי גוטליב, ריקי בליך, רומי אבולעפיה, מנכ"ל בנק הפועלים צבי זיו, גואל רצון, עודד בן עמי (שצולם בשידור חי), יונית לוי, פנינה רוזנבלום ועוד מפורסמים, חברים, בעלי חיים ובני משפחה.

בימים אלה אני עובדת על תערוכה, שתאצור מורן שוב ותוצג במתחם העיצוב החדש של משפחת קסטיאל. בנוסף, חברתי לארגון בינלאומי בשם Unite for Sight, ובמסגרת התערוכה ייאספו זוגות משקפיים רבים ככל האפשר, שייתרמו לאנשים שלא יכולים לרכוש זוג עבור עצמם – פה או במדינות מתפתחות.

כדי להרים את האירוע אני זקוקה לנותני חסות ותמיכה למיניהם: אם את בעלת חנות משקפיים קטנה, אם הלב שלך רחב, אם הפרויקט קסם לך עד שאת חושבת שהוא חייב לעבור לשלב הבא, וגם אם סתם בא לך לסייע לפרויקט נחמד לעבור מן הכוח אל הפועל – תוכלו לעזור. כל מה שצריך הם 50 משקיעים/תומכים, שיתרמו אלף שקלים, וביחד נקים את התערוכה.

הכסף נועד להדפסות, מולטימדיה, הטסת המשקפיים, הפקה, יחסי ציבור וכדומה. כמובן שאם תוכלו לתרום בדרך אחרת – אשמח ביותר. עד כה נרתמו ותרמו:

 • משפחת קסטיאל
 • ניופאן
 • קרט – קאנון
 • "הבסטה"

דפנה טלמון, dafna@markivim.com‏, 052-3450909

יום חמישי, 9 ביולי, 2009. מילות מפתח: .

2 תגובות בנושא “פרוייקט "מרכיבים" של דפנה טלמון

 1. מנשה יונה

  נכתב שהכסף מיועד, בין שאר הדברים, להטסת המשקפיים. למה הכוונה?

 2. דפנה טלמון

  הי,

  במהלך התערוכ, יוזמנו האורחים להביא זוגות משקפיים ישנים שלהם. הזוגות שייאספו יועברו לארגון unite for sight. ארגון בינלאומי שעורך בדיקות ראייה ומכין מחדש זוגות משקפיים שנתרמו לנזקקים במדינות עולם שלישי.
  על כן, זוגות שיתרמו בארץ, יוטסו אל האגון הזה איתו יצרתי קשר.

  דפנה טלמון
  dafna@markivim.com

סגור לתגובות.