חדש באתר של וורדפרס בעברית – גלריית אתרים מומלצים

האתר של וורדפרס בעברית כולל גלריית אתרים מומלצים, עם קישורים וצילומי מסך לאתרים שפועלים על וורדפרס בעברית. הרשימה מכילה כרגע רשימה שרירותית למדי של חמישה בלוגים, ומציגה מתוכם כל פעם שלושה בלוגים באקראי. אני רוצה לקבל המלצות על בלוגים נוספים שאפשר להציג בגלריה.

צילום מסך של גלריית הבלוגים באתר של וורדפרס בעברית

המטרה היא לכלול בלוגים עם עיצוב ייחודי – כל דבר שהוא לא ערכת עיצוב מוכנה מראש שנמצאת בשימוש גם בבלוגים אחרים, או אתרים שעושים שימוש לא-שגרתי בוורדפרס – כל דבר שהוא לא תצוגה אנכית כרונולוגית של פוסטים.

מן הסתם, הופעה של בלוג ברשימה הזו עשויה להיות מקור נאה לכניסות ואולי גם להקנות לו מידה מסוימת של יוקרה, אבל לא כדאי לפתח ציפיות גבוהות במיוחד. בכל מקרה, אין לי מידע על התנועה באתר של וורדפרס בעברית, וכדי לפשט את התהליך, אני אבחר את הבלוגים לפי ראות עיני.

אם יש לך רעיון לבלוג שכדאי להוסיף לגלרייה (זה בהחלט יכול להיות הבלוג שלך), אפשר ליצור איתי קשר בתגובות לפוסט הזה או בעמוד ליצור קשר. כדאי לנסות להסביר למה אותו בלוג צריך להופיע  בגלריה, במיוחד ביחס לשני הקריטריונים הנ"ל.

עדכון/תיקון: למעשה, יש מידע על התנועה ב-he.wordpress.org, החל מ-12 באפריל 2010. בשבוע הקודם היו באתר בממוצע 250 צפיות ביום. אפרסם פרטים מעניינים נוספים ברגע שיצטבר מספיק מידע רלבנטי.