דירה להשכרה – השל"ה 11, 650‎$

אני משכיר את הדירה השלי. היא נמצאת בשכונת בזל – דירה 1 בבניין שברחוב השל”ה מספר 11. היא לא מתאימה לשותפים (אבל מצוינת עבור זוג), ושכר הדירה הוא 650$ בחודש.

עדכון 2: תודה לכל מי שפנה והתעניין. נכון לעכשיו הדירה מושכרת :)

עדכון 3: הדירה מאוכלסת כבר חודש ואין טעם להמשיך להתקשר. נא להפסיק להטריד את הדיירים הנחמדים!

עדכון: הראיתי את הדירה להרבה אנשים וכנראה שנמצא שוכר. תודה על תשומת הלב.

דירת שני חדרים נעימה, משופצת חלקית. רצפה חדשה, קרמיקה חדשה באמבטיה, ארונות עליונים חדשים במטבח. מזגן בסלון. הדירה כולה צבועה בצבע אקרילי בארבעה גוונים (לא בלבן). חדר קטן עם שני חלונות וארון בגדים גדול, שהיה החדש שינה שלי, וחדר גדול יותר עם מרפסת ומזגן, שהיה הסלון שלי. מטבח עם מקרר, מדפים עליונים מאיקאה וארונות צבועים מתחת לשיש. אמבטיה משופצת (קצת קטנה).

הדירה נמצאת במתחם בזל, אבל ממוקמת בפינה שקטה של הרחובות השל”ה ועובדיה מברטנורה. במרחק צעדים בודדים יש כ-10 בתי קפה ועוד כמה מסעדות, שלושה קיוסקים (מהם אחד פתוח 24 שעות), מכולת, מעדניה, מאפיה, איטליז, גלידריה, ספרית וידאו, טמבוריה, חשמליה, וכספומט. מתחת למתחם בזל יש חניון ”קרוב לבית”, בו אפשר לחנות בחינם בלילה (עם תו מתאים).

חוץ מזה יש את הים, מתחם הנמל, ופארק הירקון במרחק הליכה ובדרך גם את קולנוע פאר, שני סופרמרקטים במרחק הליכה (בקסטל ובארלוזרוב), ואת רוב האוטובוסים של תל אביב ברחובות אבן גבירול/דיזנגוף/ארלוזרוב.

מעבר לשכר הדירה יש תשלום של 65 ש”ח בחודש לועד הבית, ועוד ארנונה של 315 ש”ח לחודשיים.

כפי שצויין, יש בדירה מקרר (לא חדש) של 415 ליטר וארון בגדים חדש וגדול (עם ארבע דלתות). יש גם בלון גז וכיריים עם שתי להבות, אבל אני השתמשתי בכיריים חשמליות (בשביל לחסוך במקום). יש רק מזגן אחד, בסלון, אבל הוא חזק מספיק בשביל לקרר את כל הבית אם משאירים את כל הדלתות פתוחות, אפילו בימים החמים ביותר של הקיץ.

מחר אני אעלה תמונות.

הדירה לא מתאימה לשותפים.

אני מתחיל להראות את הדירה ביום שישי (21/10), בשעה 13:00, ואשאר שם עד 14:00 לפחות. אפשר פשוט להגיע, אין צורך להתקשר. בשביל לתאם פגישה בזמן אחר, אפשר להשיג אותי בטלפון 03 546 0049. מספרים אחרים שלי מסתובבים ברשת בכל מיני מקומות, אבל הייתי מעדיף שלא תתקשרו אליהם אני לא אתן את הדירה למי שיתקשרו אליהם.

יום שישי, 21 באוקטובר, 2005. מילות מפתח: .

7 תגובות בנושא “דירה להשכרה – השל"ה 11, 650‎$

 1. אסי

  מומלץ בחום לבוא ולראות את הדירה הזו. ביקרתי בה כמה וכמה פעמים והיא פשוט מקסימה, שקטה ובאחד המיקומים השווים שיש בת"א.

 2. שירי

  רן שלום,
  מספר שאלות:
  1) האם הדירה עדיין אקטואלית?
  2) אם כן, איך מתמודדים עם בעיות החניה באזור? הבנתי מחברים שחניון באזל רב הזמן מלא.
  3) יש לי כלבה קטנה, האם לגיטימי מבחינתך?
  תודה
  שירי

 3. נדב

  אהלן רן אני מנסה ליצור קשר איתך מיום שבת בערב ואין תשובה במספר שהשארת. אני ראיתי את הדירה ואמרתי לך שאני מעוניין בה מאוד ואני רוצה לדעת מה המצב אם זה ואיפה זה עומד? תודה.

 4. נדב וחן

  היי רן אני קבלתי את המייל שלך וכן אנחנו מאוד מעוניינים ורוצים את הדירה השארתי לך הודעה בסלולרי אם המספר שלי אודה לך עם תחזור אליי.

סגור לתגובות.